Movies
Ratings
158
InterstellarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5