Titles you rated
KajillionaireRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Night on EarthRated ★ 4.5
Helter SkelterRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0