Movies
Ratings
50
Hidden FiguresRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 5.0