Movies
Ratings
30
The Front LineRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0