Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0