Series
Ratings
111- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
1923 Season 2Rated ★ 3.0
1923 Season 1Rated ★ 3.5
1883Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5