Series
Ratings
145
Movie RoomRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Last FriendsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
CircleRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5