Movies
Ratings
350
HerRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0