Titles you rated
A Nearly Normal FamilyRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
The SocietyRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0