Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Seven Years of NightRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 4.0