Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0