Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0