Movies
Ratings
229
Big FishRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
CrankRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0