Titles you rated
WatchmenRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 2.0
American History XRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 1.0