Titles you rated
Hostel: Part IIRated ★ 5.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Stay AliveRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
DevilRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0