Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
KYRIERated ★ 3.5
Kim's VideoRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0