Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- MonsterRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Bread BarbershopRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0