Movies
Ratings
224
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0