Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- My Lady Boss, My HeroRated ★ 3.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Life Special Investigation TeamRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Bad FamilyRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0