Titles you rated
SilenceRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0