Movies
Ratings
441
Black PantherRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 0.5