Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0