Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5- DamoRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0