Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0