Titles you rated
SingRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.0