Titles you rated
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.5
BakemonogatariRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0