Movies
Ratings
39
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5