Series
Ratings
160
The TyrantRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 2.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Unexpected Business 2Rated ★ 3.5
Unexpected BusinessRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0