Series
Ratings
104
Brush Up LifeRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
The MentalistRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
JumongRated ★ 0.5
SuitsRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 0.5
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0