Movies
Ratings
535
ExhumaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0