Movies
Ratings
264
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5