Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Pom PokoRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5