Titles you rated
Love ForecastRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
StreetDance 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 1.0