Titles you rated
ClickRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0