Movies
Ratings
115
A Company ManRated ★ 2.5
TumbleweedRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SekigaharaRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 5.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0