Titles you rated
The Solitary GourmetRated ★ 2.5
FacelessRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WishRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5