Movies
Ratings
166
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The Stepford WivesRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ItRated ★ 0.5