Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 1.0
FluRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.0
HopeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.0
Marriage BlueRated ★ 1.0
Steal My HeartRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0