Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.0