Series
Ratings
27
Some Day or One DayRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Nowhere ManRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0