Series
Ratings
139
Battle of FatesRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5- Steel Troops WRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 2.0