Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Güle-GüleRated ★ 4.0
Vermiglio, the Mountain BrideRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
I'm Still HereRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kaili BluesRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 2.5
Grand TourRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0