Movies
Ratings
413
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
GrotesqueRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0