Movies
Ratings
31
Fast FiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0