Movies
Ratings
295
HerRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0