Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
GremlinsRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0