Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 2.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
MaRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
A Place Called SilenceRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 4.0