Series
Ratings
100
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
ClickbaitRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 4.0