Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0