Titles you rated
Still WalkingRated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 2.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0- Baby BathtubRated ★ 3.5
CurveRated ★ 3.0- 函館でさよならRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 2.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 2.5
Closing DynastyRated ★ 2.0